OKNA

Okna są ważnym elementem naszej codzienności. Przez nie do domu wkracza piękno otaczającego nas świata, inspirujące światło i pozytywna energia. Jednak nie wszystkie okna są takie same.

Do tych wszystkich, którzy poszukują nieograniczonych rozwiązań w aranżacji przestrzeni, skierowana jest oferta Okien. Cechuje je  wyjątkowa innowacyjność rozwiązań, estetyka, a także najwyższa jakość. Wszystkie okna powstają z dbałością o piękno i każdy detal, dopracowane pod względem technologii, tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach Klienta.

okna, drzwi, rolety, salom m3

PCV

Okna to wybór na wiele lat. Dlatego tak ważna jest ich bezawaryjność i długowieczność, ale również piękno. Niecodzienna stylistyka wyrobów sprawia, że doskonale komponują się one w każdym rodzaju budownictwa, stając się nieodzownym elementem aranżacji. Niepowtarzalna estetyka czyni je prawdziwą ozdobą domu, podkreślającą indywidualny charakter każdego wnętrza. Najwyższa jakość produktów, bogata oferta profili PVC oraz szeroka paleta dostępnych dodatków okiennych i fachowe doradztwo – wszystko to sprawia, że każdego dnia, podczas codziennego użytkowania naszych Okien zobaczysz różnicę…

DREWNIANE

Bliskość natury pozwala na poczucie się lepiej, dlatego tym z Państwa, którzy cenią sobie ekologię i naturę, polecamy stolarkę drewnianą. Jest ona doskonałym produktem do tworzenia kształtów i form, które przetrwają dziesięciolecia. Oraz wyroby producenta drewnianych okien- Doorsy Urzędowski. Pewność długoletniego wysychania bel, które się nie odkształcają, oraz współpraca z czołowymi producentami okuć i szyb pozwoliła stworzyć produkt doskonały, z którego będą korzystać następne pokolenia.

 

salon m3, bramy, okna, drzwi, szamotuły
drzwi,rolety,bramy,parapety Szamotuły

ALUMINIOWE

NAWIEWNIKI

Jeżeli pojawiła się w Państwa mieszkaniu wilgoć lub grzyb, winnym może być słaby przepływ powietrza. By temu zapobiec polecamy zamontowanie wentylacji, która pozwoli na spokojny sen i świeże powietrze w domu.

drzwi, okna, rolety, szamotuły, salon m3
okna, rolety, drzwi, markizy, szamotuły

CIEPŁY MONTAŻ

Zastanawiają się Państwo nad oszczędnościami, jakie niesie za sobą użytkowanie odpowiednich okien. Należy pamiętać że, by móc w pełni wykorzystać okna o największych parametrach izolacyjności cieplnej, konieczny jest odpowiedni montaż. Jako jedni z pierwszych w województwie wielkopolskim dodaliśmy do naszej oferty możliwość fachowego “ciepłego montażu”, który możemy potwierdzić badaniem kamerą termowizyjną oraz testem szczelności Blower Door.

SZUKAJĄ PAŃSTWO CZĘŚCI DODATKOWYCH DO MONTAŻU DRZWI I OKIEN?

Podczas remontu zgubiono osłonki na zawiasy albo zepsuła się klamka przy drzwiach? A może potrzebny pilot od bramy?

Zapraszamy do naszego salonu!

Szamotuły, m3 salon, okna, drzwi, markizy, bramy

M3 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Bolesława Chrobrego 1464-500 Szamotuły

okna@m3salon.pl

drzwi@m3salon.pl

+48 (61) 29 18 898

+48 502 089 331

Mrowino ul. Poznańska 10 62-090 Rokietnica

+48 530 613 386

biuro.mrowino@m3salon.pl