DRZWI

Wysokiej jakości drzwi czekają na Państwa w M3

Szeroki asortyment pozwala na indywidualne dopasowanie do każdej koncepcji aranżacji domu. W naszej ofercie proponujemy wielu uznanych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych firm. Są to produkty najwyższej jakości.

Zapewniamy bezpłatny pomiar i wycenę,profesjonalny montaż, oraz indywidualne doradztwo dostosowane do  potrzeb Klienta.

drzwi,rolety,bramy,parapety

ZEWNĘTRZNE

Wizytówką domu są drzwi wejściowe, to one przykuwają uwagę i sprawiają że dom nabiera głębii. Wiemy jak bardzo jest to dla Państwa ważne, dla tego zapewniliśmy różne wzory, dostępne w naszym salonie. Możliwość wyboru materiału (drewno, stal czy PCV), koloru, wykończeń, rodzaju przeszkleń, pozwoli na dobór wejścia godnego Państwa domu.

WEWNĘTRZNE

Istnieją drzwi które zawsze są modne, doskonałe jak szmaragd, lub o tak nowoczesnej formie że zachwycają jak obrazy Edvarda Muncha. W drzwiach wewnętrznych nie ma ograniczeń, współpraca z największymi producentami w kraju pozwala nam na pewność zrealizowania zamówień i dopracowania szczegółów, na których Państwu najbardziej zależy.

salon m3, bramy, okna, drzwi, szamotuły
salon m3, bramy, okna, drzwi, szamotuły

HARMONIJKOWE

Jeżeli szukają Państwo praktycznego rozwiązania w pomieszczeniach gdzie tradycyjne skrzydła drzwiowe nie mogą być zamontowane, proponujemy wariant drzwi harmonijkowych najlepszego na polskim rynku producenta, który zapewnia najwyższą jakość, duży wybór kolorów i wzorów, w najniższej cenie.

PRZESUWANE

Zastosowanie systemu przesuwnego rozwiązuje problem martwej i niezagospodarowanej strefy, która powstaje przy każdorazowym otwieraniu i zamykaniu drzwi rozwiernych. Tworzy otoczenie bardziej przyjaznym, funkcjonalnym i wolnym od jakichkolwiek barier.

Szamotuły, m3 salon, okna, drzwi, markizy, bramy
okna, drzwi, rolety, salom m3

ZADASZENIA

Polecamy zadaszenia nad drzwi zewnętrzne.

M3 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

ul. Bolesława Chrobrego 1464-500 Szamotuły

okna@m3salon.pl

drzwi@m3salon.pl

+48 (61) 29 18 898

+48 502 089 331

Mrowino ul. Poznańska 10 62-090 Rokietnica

+48 530 613 386

biuro.mrowino@m3salon.pl